ZUMBA SENTAO – trening dla tych co nie mogą „usiedzieć” na krześle.

Prosty taneczny krok, gorący latynoamerykański rytm i …krzesło.

Tak w kilku słowach można opisać ZUMBĘ SENTAO

Słowo SENTAO pochodzi z hiszpańskiego slangu od słowa „sentar”- siedzieć!

Nic bardziej mylnego, jeżeli chodzi o trening Zumba Sentao.

To bloki specjalnych choreografii tanecznych połączonych z ćwiczeniami wzmacniającymi przy wykorzystaniu krzesła. Oczywiście całe zajęcia odbywają się w rytm gorących latynoskich i współczesnych rytmów więc nie da się USIEDZIEĆ w miejscu.

Trening szczególnie skupia się na środkowych i dolnych partiach mięśniowych (brzuch, uda, pośladki, klatka piersiowa) w dość szybkim czasie można uzyskać zdecydowanie widoczne efekty, a zajęcia to sama przyjemność i nieziemska zabawa! 🙂

kamila fedorowska 3 (1)

Instruktor

KAMILA FEDOROWSKA

Instruktor Zumba fitness, Zumba Sentao,Zumba Step, Aqua Zumba, Zumba Kids oraz fitness. Z tańcem związana od najmłodszych lat, jako członek zespołów tańca nowoczesnego. Założyciel i choreograf zespołu tańca nowoczesnego działającego przy Studium Wychowania Fizycznego UMK w Toruniu w latach 2003-2006. Instruktor fitness – nowoczesne formy gimnastyki od stycznia 2011. Z Zumbą związana od marca 2012 roku. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych. Uczestniczka wielu maratonów ZUMBA. Każde zajęcia z Kamilą to mega dawka pozytywnej energii. Potrafi zarazić swoją pasją każdego. Uwielbia tworzyć własne choreografie w pełni oddające charakter muzyki. Energia, szaleństwo i mnóstwo zabawy to wszystko sprawi, że na pewno będziecie się z nią świetnie czuć na zajęciach.

Sobota 15.11.2014 godz. 18.00

Ilośc osób 18

Klub Fitness EVITALIA FIT,  ul. Podgórska 12A – róg ulicy Łódzkiej

Kup Bilet

 

Share