Żagiel i ster, serce i rozum…czyli jak właściwie czytać instrukcję obsługi samego siebie

Często czytamy instrukcje obsługi otaczających nas gadżetów, telefonów komórkowych, tabletów, ekspresów do kawy, pralek, suszarek, komputerów… tak jakby od nich zależało nasze życie.

Urządzeniem, którego instrukcje obsługi powinniśmy czytać najczęściej jesteśmy my sami.

Jak byś żył, co byś robił, ile byś zarabiał gdybyś równolegle z aktualizowaniem oprogramowania swoich gadżetów aktualizował również oprogramowanie samego siebie?

Zapraszam Cię na szkolenie. Otrzymasz na nim  narzędzia, które pozwolą Ci rozwijać się świadomie i brać z życia to co najlepsze…

Do zobaczenia!!!

Łukasz Laskowski

Łukasz Laskowski – trener

Jest trenerem specjalizującym się w tworzeniu i realizacji szkoleń i projektów rozwojowych dla pracowników przedsiębiorstw, w zakresie komunikacji i współpracy, sprzedaży, obsługi klienta, samorozwoju, kreowania wizerunku, budowania zespołów i zarządzania zespołami.

Na co dzień współpracuje z ludźmi, którzy tak jak on wyznają pewne wartości i kierują się nimi w życiu. Współpracuje z uczelniami wyższymi Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu i Bydgoszczy, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika oraz wieloma przedsiębiorstwami instytucjami administracji publicznej.

„Moją pasją są ludzie. Są dla mnie wyzwaniem samym w sobie. Lubię ich spotykać i poznawać. Na świecie nie ma nieznajomych, jest tylko całe mnóstwo znajomych, których jeszcze nie spotkałem.  Ponadto lubię odkrywanie w ludziach potencjału i możliwości do osiągania ponadprzeciętnych celów, zmienianie otaczającej mnie rzeczywistości za pomocą pozytywnych przekonań oraz uczenie się bycia tu i teraz od moich dzieci…”

 

 

Share