Wiem co i jak – czyli jak robić lepsze zdjęcia swojej rodzinie

W dzisiejszych czasach nie ma osoby, która nie byłaby posiadaczem i użytkownikiem aparatu fotograficznego.
Robimy tysiące zdjęć dzieciom, rodzinie, znajomym; zdjęć, które zalegają na dyskach i przepadają w czeluściach komputerów, często nie ujrzawszy światła dziennego. Jak uratować wspomnienia przed „cyfrową” śmiercią?
Jak przestać pstrykać fotki a zacząć robić zdjęcia, które będą w ciekawy sposób przedstawiały historie rodzinne, które będą oglądane z zainteresowaniem?
Warsztat dla rodziców początkujących w dziedzinie fotografii.
 Podczas warsztatu dowiecie się jak robić lepsze zdjęcia bez względu na posiadany sprzęt, poznacie podstawowe zasady kompozycji i kadrowania. Będzie o tym jak zapanować nad tłem, jak ważny jest ubiór i porządek w kadrze, wreszcie jak zachęcić małych modeli do współpracy.
Uczestnicy proszeni są o przyniesienie dwóch zdjęć z albumu rodzinnego (w formie odbitek).
Dostępne są też sesje zdjęciowe dzieci – 1 lub 3 zdjęcia, rodzice otrzymają wywołane zdjęcia oraz ich wersje cyfrowe.
niccada2
Monika Ralcewicz-Ciaiolo Profesjonalny fotograf dziecięcy i rodzinny.
Założycielka Studio Tutto, którego dewiza brzmi „prawdziwie i kreatywnie” a specjalnością są sesje rodzinne, reportaże (z uroczystości, przedszkolne, szkolne, dokumentujące codzienność) oraz sesje portretowe. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Dziecięcych, certyfikowany instruktor Akademii Fotografii Dziecięcej. Wyjątkowa osobowość łącząca pasję fotograficzną z zamiłowaniem do pracy z ludźmi. Organizatorka wystaw, szkoleń i warsztatów fotograficznych, prowadzi eventy fotograficzne dla Mam w całej Polsce.
Share