Warsztaty SCRAPBOOKINGU „Artystyczna, niecodzienna oprawa wspomnień”

Serdecznie zapraszam na warsztaty SCRAPBOOKINGU  „Artystyczna, niecodzienna  oprawa wspomnień” dla młodzieży i dorosłych, podczas których wykonamy LAYOUT w dwóch stylach. Rozmiar: 30cm x 30 cm.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących-będzie możliwość pracy z mapką, które poznają budowę scrapa od podstaw jak i dla osób, które już pracowały techniką scrapbookingu.

Pracę wykonamy przy użyciu profesjonalnych materiałów i dodatków używanych w scrapbookingu . Chętnych proszę o zabranie 1-2 zdjęć, które będą główną częścią LAYOUTU

scrap

 

Magdalena Jankowska – znana w świecie scrapowym jako Madzioza. Od lat prowadzę blog www.zakreconaja.blogspot.com, posiadam również fan page na FB

If you have an article review you have to be able to put up with all the criticism. You need to be certain it is constructive criticism. The criticism should be within reason rather master thesis than against you. You can’t let people take something personal from you if you’re not prepared for this.

(https://www.facebook.com/MagdalenaJankowskaMadzioza?ref=hl). Scrapuję od 2004 roku. Scrapbooking to dla mnie forma zachowania wspomnień i wyrażania siebie ( jak również technika tworzenia ozdób, upominków), która daje mi ogromną radość i przyjemność już 10 lat!

Kup Bilet
Share

Jedna odpowiedź do „Warsztaty SCRAPBOOKINGU „Artystyczna, niecodzienna oprawa wspomnień””

  1. […] Warsztaty SCRAPBOOKINGU “Artystyczna, niecodzienna oprawa wspomnień” […]