Warsztaty: Lalki Szmacianki

Zapraszam na warsztaty krawieckie, które wprowadzają dzieci w magiczny świat tkaniny, kolorów oraz niekończących się możliwości kreowania nowych rzeczy z materiałów z odzysku. Zajęcia z szycia są interesującą propozycją dla całych rodzin. Podczas kontaktu z tkaninami o różnych fakturach dzieci wyostrzają zmysł dotyku oraz wzroku. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, zdolności twórcze oraz uczą, że przy odrobinie wysiłku można samemu wykonać ładne zabawki.

Ze względu na użycie tkanin wtórnie wykorzystanych (np. z ubrań), każda z lalek będzie miała indywidualny i niepowtarzalny charakter. Postaram się, aby w czasie zajęć dziecko tworzyło i czerpało z tego radość. Wspólnie poszukamy możliwości wykorzystania dostępnych materiałów. Ukończone prace dzieci zabiorą ze sobą do domu.

Zajęcia dla dzieci powyżej 5 lat z opiekunem i młodzieży. Zapewniam niezbędne materiały do zajęć. Obowiązują wcześniejsze zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

P1220803

Warsztaty poprowadzi Kamila Krzanik-Dworanowska – z wykształcenia historyk sztuki, pracuje w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu, gdzie m.in. prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci. W wolnym czasie z pasją tworzy „Skrawkowo” – przedmioty wykonane ręcznie w duchu eko – dodatki i dekoracje, zabawki, kartki okolicznościowe i inne drobiazgi – www.facebook.com/Skrawkowo

Share

Jedna odpowiedź do „Warsztaty: Lalki Szmacianki”