Warsztaty kulinarne – kuchnia francuska – „Dlaczego Francuzki nie tyją?”

035

Wszyscy widzimy, że Francuzki pozostają szczupłe przez całe życie. A przy tym są pogodne i zadowolone. Nie katują się żadnymi dietami, jedzą to, co lubią i w komfortowych dla siebie ilościach. Jak one to robią?!?! Chcesz przejść na ich radosną stronę życia? Zapraszam na warsztaty. Wspólnie będziemy gotować, by później w miłej atmosferze rozkoszować się przygotowanymi daniami. Rozkosz tym większa, że nie spożyjemy ani jednej zbędnej kalorii. Oto nasze menu:

  1. Sałatka z cykorii z fetą i winegretką z konfiturą z malin
  2. Kurczak w cydrze
  3. Czekoladowe ciasto bez cukru.

 

Czas trwania warsztatu – 29 listopada 2015 od 17.00 do 20.00/21.00

Miejsce Lawendowe Wzgórze Wymysłowo

Bez ograniczeń wiekowych.

Wszyscy uczestnicy otrzymają przepisy na dania, które przygotujemy oraz zdobędą podstawowe informacje na temat ogólnych zasad żywienia we Francji.

Maksymalnie 20 osób, optymalnie 15.

Prowadząca o sobie: Nazywam się Katarzyna Schmitt, jestem romanistką, od szkoły średniej zakochaną we Francji, w jej języku, kulturze, obyczajach. Od dawien dawna uwielbiam również mieszać w garnkach. Udało mi się połączyć te dwie pasje w jedną sympatyczną całość – gotowanie po francusku. Wiadomo, że wszyscy siedzimy w Internecie. Każdy szuka w nim tego, co lubi. W moim przypadku będą to zawsze francuskie przepisy.

Share