WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI „ Kreatywnie, smacznie, zdrowo, kolorowo…”

Trudno sobie wyobrazić świat pozbawiony kanapek. Gdyby ich nie było, na pewno byśmy je wymyślili. Nudne potrawy sprawiają, że często odechciewa nam się jeść. Kolorowe i pachnące pobudzają apetyt. Kreatywność w kuchni to coś co lubię. Zazwyczaj nie zrobię dwa razy takiej samej zupy, bo za każdym razem wpadam na pomysł nowego, oryginalnego składnika, który mam ochotę dodać. Takimi zupami nie tylko ja się potem zachwycam. Jeśli chcesz poznać dobre pomysły na pierwsze i drugie śniadanie zapraszam rodziców wraz z ich dziećmi  na warsztaty kulinarne  podczas których powędrujemy w kolorowy  świat fantazji i sami przygotujemy  pomysłowe kanapki…. Zapraszam!   Aneta Walczak – Urbańska – pedagog , terapeuta, smakosz,  aktywnie i zawodowo pracuje z dziećmi z zaburzeniami oraz wszelakimi trudnościami. W wolnym czasie doświadcza, eksperymentuje w kuchni i uwielbia „żywić” innych.

 

 

————————————————————————————————————————

REGULAMIN  WARSZTATÓW  KULINARNYCH   „ Kreatywnie, smacznie, zdrowo, kolorowo…”

 

  1. Uczestnicy   warsztatów  zapisują  się    na  zajęcia  poprzez wypełnienie deklaracji uczestnictwa. W imieniu małoletniego uczestnika warsztatów występuje jego rodzic lub opiekun.
  2. Wypełnienie deklaracji uczestnictwa jest jednoznaczne z przestrzeganiem postanowień niniejszego regulaminu.
  3. Warsztaty odbędą się jeśli  zgłosi chęć udziału w nich co najmniej 10 uczestników.
  4. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zaleceń prowadzącego warsztat oraz zasad bhp.
  5. Uczestnik odpowiada za szkody wyrządzone podczas warsztatów sobie samemu bądź innym uczestnikom, które są wynikiem jego zaniedbań lub nieostrożnego/nieuważnego, czy lekkomyślnego postępowania.
  6. W razie wypadku podczas warsztatów wyrażam zgodę na  udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz leczenie ambulatoryjne.
  7. W warsztatach kulinarnych uczestniczą osoby dorosłe oraz dzieci pod opieką osób dorosłych (zajęcia dedykowane dla dzieci). Za dzieci biorące udział w warsztatach odpowiedzialność ponoszą ich opiekunowie.
  8. Uczestnicy  przygotowują posiłki na własną odpowiedzialność przy użyciu produktów zakupionych w jego imieniu przez Festiwal Toruń z pasją.
  9. Uczestnicy przynoszą ze sobą : deseczki, fartuszki lub zastępczy T-shirt oraz nieostre noże.

 

 

 

Share

Jedna odpowiedź do „WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI „ Kreatywnie, smacznie, zdrowo, kolorowo…””

  1. […] WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI „ Kreatywnie, smacznie, zdrowo, kolorowo…” […]