Warsztaty dla rodziny: Domowe kartki świąteczne

Gdy wysyłanie kartek świątecznych dość szybko odchodzi w zapomnienie, a powtarzane ciągle te same teksty esemesów zaczynają irytować, coraz większą wartość zyskują rękodzieła.

Od ponad dziesięciu lat obdarowuję znajomych i przyjaciół robionymi przeze mnie kartkami, i zawsze spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem. A robię je w wolnych chwilach z czegoś i z niczego. Wystarczy arkusz kolorowego papieru, kilka ścinków innego, parę wstążek, które zostały po kwiatach od cioci, jakieś koraliki, zalegające szuflady, nożyczki, dobry klej i… odrobina dobrego smaku, bo od przesady już tylko jeden krok w stronę kiczu.

Pragnę podzielić się swoją pasją tworzenia z wszystkimi, którzy potrafią poświęcić na stworzenie prezentu trochę więcej czasu niż chwila zakupów – stąd pomysł na te warsztaty.

 

Warsztaty dla dorosłych i dzieci w wieku 6+.

Marysi kartki

Maria Lamparska – Kim jestem? Nauczycielką, która uwielbia improwizację i nienawidzi symetrii, lubi porywy wyobraźni i nie znosi pracy odtwórczej, kocha pisać, rymować, ciąć, kleić, a nade wszystko wymyślać dla swojej rodziny i przyjaciół prezenty i kartki stworzone specjalnie dla nich.

Share