Warsztat Jak się mądrze z dziećmi bawić wykorzystując wszystkie zmysły?

Podczas Festiwalu Toruń z Pasja  zapraszam do Zabawarapii na warsztat rodziców z dziećmi w wieku od 2-6 lat na zajęcia pokazujące w praktyce jak  się mądrze z dziećmi bawić wykorzystując to co pod ręką.

Nauczycie się wspólnie tworzyć proste instrumenty,  konstruować wspólnie z dzieckiem gry, tworzyć  prostą biżuterię samodzielnie przygotować ciastolinę i inne sensoryczne masy.

Zapraszam w sobotę 5 kwietnia o godz. 12 tej na godzinne zajęcia do Gabinetu Zabawarapia  na ul. Gwiaździstej 20 w Toruniu na osiedlu Kaszczorek. Mapka dojazdu na stronie  ww.zabawarapia.pl  Maksymalna ilość dzieci 8+ dorosły

 

Zajęcia prowadzi mgr Angelika Brombley –pedagog specjalny, terapeuta Integracji Sensorycznej, świeżo po kursie Marii Montessori. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując na dwu i pól letnim stażu w Anglii w Brytyjskim Instytucie dla dzieci z uszkodzeniem mózgu, później pracując 8 lat w Fundacji „Daj szansę” w Toruniu jako terapeuta-pedagog specjalny . Po czym wyjechała  na 8 lat do Kataru ,gdzie była współtwórcą pierwszej szkoły dla dzieci niepełnosprawnych, która po pięciu latach przekształciła się w szkolę integracyjną. Od trzech lat z pasją prowadzi  w Toruniu gabinet pedagogiczny „Zabawarapia”, gdzie odbywają się zajęcia indywidualne z dziećmi , mini przedszkole oraz angielski dla dzieci. Więcej na  www.zabawarapia.pl oraz na facebook: zabawarapia.

 

 

 

Share

Jedna odpowiedź do „Warsztat Jak się mądrze z dziećmi bawić wykorzystując wszystkie zmysły?”

  1. […] Warsztat Jak się mądrze z dziećmi bawić wykorzystując wszystkie zmysły? […]