Warsztat Bliżej siebie – bliżej FLOW wersja 2-dniowa

FLOW_odsłona pierwsza

Witajcie w Nowym Roku!!!!
życzę, aby podziały się w tym roku dla Was takie rzeczy, pojawili tacy ludzie wokół i możliwości, żebyście czuli się szczęśliwi, spokojni, radośni i spełnieni….i wiem, ze to jest MOŻLIWE 😀

Dziękuję Wam jeszcze raz za wspólnie spędzony czas w ramach festiwalu Toruń z pasją, dla mnie niesamowitym prezentem, który od WAS dostałam to Wasze z minuty na minutę coraz bardziej uśmiechnięte buzie i coraz bardziej rozświetlone, rozbudzone, śliniące oczy!!! Dla mnie to wrażenie bezcenne!!!

Obiecałam w odpowiednim czasie wysłać informacje o 2-dniowej wersji warsztatu „Bliżej siebie – bliżej FLOW” (bo to co dostaliście na Toruniu z Pasją było tylko malutkim wstępem….) i teraz jest ten czas, więc wysyłam
ZAREZERWUJCIE CZAS już DZIŚ i przybywajcie 🙂

 

1-2 luty w godzinach 10:00-16:00

 

weźcie ze sobą też swoich znajomych, bo to wartościowy warsztat, po którym Wasze życie już nie będzie takie same :), może być tylko lepsze…a wartościowymi rzeczami warto się dzielić..

 

A oto opis warsztatu i informacje organizacyjne:
PUK! PUK!

To świat puka do Ciebie i zaprasza Cię do wspólnego tworzenia kolorowego życia pełnego pasji, energii, radości, satysfakcji, spełnienia. zaczynamy tu i teraz w 2014 roku.
Co Cię może spotkać na tym warsztacie?
Dowiesz się :
. jak obudzić w sobie ogień, namiętność, radość życia, radość tworzenia i działania na co dzień, ciekawość i chęć odkrywania, zaangażowanie
. gdzie szukać źródła kreatywności, motywacji i energii do realizacji swoich pomysłów. jak wykorzystywać swój potencjał i o tym jak to zrobić, żeby nie, żeby nie czekać na realizację marzeń kilka lat….

Dużo warsztatów daje narzędzia pozwalające skutecznie zrealizować swoje postanowienia noworoczne. Niestety często okazuje się, że „to nie było to” i mimo, iż zrealizowaliśmy swoje plany, nie czujemy satysfakcji, nie czujemy się szczęśliwi. jesteśmy w punkcie wyjścia.
Gdzie jest to najlepsze dla mnie miejsce za rok? Skąd wiedzieć? Jak to sprawdzić dziś, tu i teraz?
Na tym warsztacie dostaniesz odpowiedź na to i kilka jeszcze pytań i kiedy uruchomisz swój wewnętrzny napęd narzędzia do realizacji planów „same będą się pojawią”
Krótko mówiąc będzie o tym jak żyć łatwiej, efektywniej i radośniej, będąc napędzanym wewnętrznym motorem czyli w swoim stanie FLOW, najbardziej zasobnym dla człowieka stanie.
Stan FLOW to taki stan kiedy Nobliści dokonywali swoich odkryć.
Z drugiej strony to ten stan, który pewnie już znasz – to ten stan, kiedy dobrze się bawisz tracąc poczucie czasu , zajmując się tym, co Cię pasjonuje, fascynuje J.
W stanie FLOW wykonujemy najtrudniejsze zadania z dużą łatwością, radością i efektywnością, nie trzeba się napinać, planować. kolejne kroki , pomysły przychodzą same.
To taki stan kiedy nabierasz przyspieszenia, a masz wrażenie, że wszystko dzieje się spokojnie naturalnie, masz czas
Jak? czyli kilka słów o metodyce:
Forma warsztatowa oparta na Action Learning – uczenie przez działanie, praktykowanie oraz coachingu grupowym wykorzystującym i uruchamiającym potencjał uczestników.
Będziemy pracować i uczyć się poprzez ciało, emocje, wzajemną inspirację, metaforę zabawę dzięki czemu zdobyta wiedza pozostanie w nas po wyjściu z sali i będzie przekładała się na praktyczne działanie.
Będą dwa spotkania:
„Bliżej siebie – bliżej FLOW” – odsłona pierwsza – będziemy inspirować się wzajemnie, pobudzać kreatywność, wchodzić w pierwszą fazę „MARZYCIELA” stosując kreatywną metodę tworzenia projektów Walta Disneya. Znacie tego Pana J, udało mu się? Warto korzystać z narzędzi, które działają.:), będziemy zuchwale marzyć.J i napełniać się WIARĄ w realność tych marzeń, nabierać energii i chęci do działania..
A wcześniej będziemy usuwać, rozpuszczać, puszczać i odpuszczać stare niepotrzebne i blokujące nas rzeczy, aby zrobić miejsce na nowe.
„Bliżej siebie – bliżej FLOW” – odsłona druga – będziemy ściągać nasze marzenia na ziemie czyli przekuwać je w działanie, bo przecież po to marzymy, żeby prędzej czy później DOTKNĄĆ tych marzeń. Tu w realnym świecie (lepiej prędzej). Wykorzystywać będziemy dwie kolejne fazy strategii projektu Walta Disneya po to, aby nasze pomysły nabrały przyspieszenia w realnym życiu.
Uczestnictwo w pierwszej części nie obliguje do uczestnictwa w drugiej, natomiast aby brać udział w drugiej części trzeba najpierw poznać, doświadczyć „odsłony pierwszej”.
Kiedy i Gdzie?
„Bliżej siebie – bliżej FLOW – odsłona pierwsza”
Weekend 1-2 luty 2014 roku w godzinach 10:00 – 16:00
w Bajarka BIZ

„Bliżej siebie – bliżej FLOW – odsłona druga”
Termin ustalimy podczas odsłony pierwszej

Za ile?

UWAGA CENA SPECJALNA!

Na hasło Toruń z Pasją – cena zawsze wynosi 100zł za dwudniowy warsztat!

Tradycją tego warsztatu jest to, że jedna losowo wybrana osoba – dostaje ten warsztat w prezencie. Rozpoczynamy od losowania i zwrotu pieniędzy J
Zazwyczaj dzieje się tak, że jest to najbardziej potrzebująca tego osoba. Potrzebująca nie tylko ze względów finansowych, ale np. po to, aby nauczyć się, że prezenty mogą do nas przychodzić znienacka, kiedy się tego najmniej spodziewamy. Zasługujemy na to!

Jak się zapisać?
Proszę prześlij zgłoszenie chęci uczestnictwa na mail waznyflow@gmail.com podając w tytule „Bliżej siebie – bliżej FLOW, odsłona pierwsza” + imię i nazwisko
A następnie zarezerwuj sobie miejsce dokonując wpłaty na konto do 16 stycznia:
Idea Bank 13 1950 0001 2006 0620 0015 0002

„Ważny FLOW” Agnieszka Ważny
Ul. Stamma 2c/38

87-100 Toruń
Tytuł przelewu: „Bliżej siebie – bliżej FLOW, odsłona pierwsza” + imię i nazwisko

Na wszelkie pytania organizacyjne odpowie Ci Agnieszka 693 56 38 57

Jeśli masz małe dziecko i chcesz uczestniczyć w warsztacie, nie masz co z nim zrobić – dzwoń będziemy szukać rozwiązań.
Kto prowadzi ten warsztat?
Agnieszka Ważny
Kobieta, której pomysły rozkwitają w głowie jak kwiaty – choć nie zawsze tak było..

Agnieszka_Wazny

Coach, trener biznesu i rozwoju osobistego, wykładowca akademicki. Twórca Centrum Innowacyjnych Metod Edukacyjnych firmy „Ważny FLOW”. Jest człowiekiem ciekawym świata, życia, ludzi, poszukującym i uczącym się każdego dnia. Z wykształcenia chemik kwantowy, informatyk, grafik komputerowy, pedagog, a także licencjonowany trener Art of NLP. Pracuje nad optymalizacją procesów uczenia i w neurodydaktyce poszukuje odpowiedzi na to jak generować stany FLOW w biznesie i edukacji, życiu.

Na co dzień mama 3 letniego Adasia, który jest dla niej inspiracją, nauką uważności i pokory, jej radością i lustrem jej stanów emocjonalnych.

Share