Uszyj misia z Uszyjmisie

W listopadzie obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji zapraszamy na warsztaty szycia szmacianego misia. Warsztat przeznaczony jest dla osoby dorosłej z dzieckiem +4. Lub osoby dorosłej, która chce zrobić swoim milusińskim niespodziankę Podczas warsztatów poznamy obsługę maszyny do szycia, jej podstawowy ścieg i kilka wskazówek jak rozpocząć swoją przygodę z szyciem. Zapraszam!

Cena 25zł.
15.11 o godzinie 11.00

zgłoszenia: torunzpasja@gmail.com lub 690 558 347

misie

O prowadzącej:

-Mamo, uszyjesz mi misia?
-Jasne. Czemu nie?
Szmatek, łatek i guzików zawsze miałam w domu spory nadmiar, a umiejętność szycia wyniosłam z toruńskiej „odzieżówki”. Stało się, uszyłam misia. Jego wygląd pozostawiał wiele do życzenia, był to właściwie myszo-miś :). Mimo to stał się jedna z ulubionych zabawek córki.
Chwilę później uszyłam lalkę, poduszkę, królika. Dla córki, syna, dzieci w rodzinie, dzieci znajomych. Zaczęłam zgłębiać śiwat tkanin i dodatków adresowanych do dzieci. Szyjąc marzyłam o własnej pracowni, i na szczęście na marzeniach się nie skończyło 😉
I tak oto powstała Pracownia Artystyczna Uszyjmisie, pełna kolorowych tasiemek i guzików, bajecznych tkanin i dodatków, w której  zarażamy… szyciem!

Miejsce: Pracownia Artystyczna Uszyjmisie, Toruń ul. Piekary 11

Share