Uśmiechnij się – joga śmiechu.

Dr Madan Kataria twórca Jogi Śmiechu mówi: „Kiedy się śmiejesz, zmieniasz się, a gdy ty się zmieniasz – cały świat się zmienia

Joga Śmiechu to wspaniały sposób, aby odnaleźć siebie, aby odnaleźć w sobie zapomniane dziecko, aby zacząć żyć pełnią życia i cieszyć się z obecnej chwili.

To niesamowicie prosty sposób, aby rozruszać swoje ciało, wprawić je w dobry nastrój, dotlenić komórki i poddać się działaniu cudownych endorfin. Przyjemny stan trwa jeszcze przez dobrych kilka godzin, a nawet dni po zakończeniu sesji.

Joga Śmiechu powstała w Indiach. Polega na wykonywaniu lekkich, przyjemnych ćwiczeń fizycznych, najczęściej w formie zabawy, wzbogaconych o ćwiczenia oddechowe zaczerpnięte z jogi. Jest praktycznie dla wszystkich.

Zapraszam Wszystkich serdecznie do posmakowania samemu tej prostej i skutecznej metody zachowania dobrego zdrowia i nastroju. Można ją traktować jak fitness, ale na pewno działa i na innych płaszczyznach.

10636264_10202909829052287_6140712070899052968_n

 

Nazywam się Katarzyna Zielińska. Jogę śmiechu stosuję, promuję i prowadzę często wraz z moimi dwiema córkami. Współorganizuję również stowarzyszenie jogi śmiechu w Polsce i ciągle próbuję złapać balans między moją pasją i pracą w księgowości.

Dla mnie joga śmiechu jest uniwersalną drogą do osiągnięcia harmonii z własnym ciałem i duszą, odkrywania przyjemności z każdej chwili życia, pokory, łapania dystansu do siebie, zachwytu, bycia wdzięcznym za krótki Dar Życia na Ziemi i za Pięknych Ludzi, których spotykam na swojej drodze.

Warsztat/sesja trwa około godziny.

Kup Bilet
Share

Jedna odpowiedź do „Uśmiechnij się – joga śmiechu.”