Toruń z Pasją a nowe wyzwania

Pierwszy Toruń z Pasją za nami, przed nami kolejny. Nowe wyzwania i nowe nadzieje.
Jestem z siebie niezwykle dumna, że udało mi się zorganizować tak duże wydarzenie bez wcześniejszego doświadczenia w tym zakresie. Do mnie należały zaledwie pomysł, koordynacja i organizacja Festiwalu. Tak naprawdę stworzyliście go Wy – trenerzy, wykładowcy i uczestnicy!
Ogromną radością jest dla mnie fakt, że dzięki tej pracy, która jednocześnie była dla mnie pasjonującą przygodą poznałam niesamowite osoby. Bo pasja przyciąga pasję. I jeśli lubisz to co robisz, to choćbyś czyścił buty – uszczęśliwisz tym ludzi.

Po pierwszym festiwalu już wiem jakie warsztaty podobały Wam się najbardziej, i że dłuższe przerwy między zajęciami są niezbędne dla lepszej organizacji.Odwiedziło nas około 80 osób, które wzięły udział w warsztatach, wykładach i sesjach. Byłam tam z Wami i cieszyło mnie niezmiernie gdy widziałam uśmiechy, dyskusje, wypieki na twarzy. Na festiwalu zawiązały się nowe przyjaźnie, nastąpiły wzajemne inspiracje, są tego owoce np. w postaci pięknych ozdób decoupage, nowych rysunków czy odważnych samodzielnych działań. Cel Festiwalu został osiągnięty, a właściwie to początek procesu zmian, rozwoju.

Co jest wyzwaniem kolejnego festiwalu? Można pomyśleć – czego więcej chcieć, są ludzie, którzy inspirują, są osoby, które tego potrzebują, więc tylko kontynuować!
Oczywiście, że tak – odpowiem. Powiem też, że chcę doskonalić ten festiwal i zapewnić większy komfort działań zarówno uczestnikom jak i trenerom.

Proponuję Wam uczestnictwo w tej przygodzie! Współtwórzcie ze mną ten festiwal! W jaki sposób zapytacie? To zależy od Was!

  1. Zapraszam do głosowania na Toruń z Pasją w budżecie partycypacyjnym miasta Torunia: www.budzet.torun.pl projekt nr O0078. To wielka pomoc, możemy uzyskać od miasta pieniądze na jeszcze lepszą realizację Festiwalu Toruń z Pasją!
  2. Zapraszam prowadzących warsztaty. Jestem otwarta na Wasze pomysły dotyczące warsztatów. Jeśli masz pasję i chcesz się nią podzielić – zapraszam do rozmowy. Możemy wspólnie stworzyć wspaniały program kolejnego Torunia z Pasją!
  3. Zapraszam Wolontariuszy do współtworzenia Festiwalu . Przygoda i referencje gwarantowane!
  4. Zapraszam Partnerów – Jeśli Twoja Firma chce zostać partnerem Festiwalu i czerpać radość i korzyści – porozmawiajmy przy kawie.
  5. Zapraszam  Uczestników wspaniałych warsztatów, bo bez Was ten Festiwal by nie istniał. Pracuję przy tej inicjatywie z myślą o Waszej radości, satysfakcji i uśmiechu.

 

Miło mi będzie z Wami porozmawiać

Mój nr telefonu to 690 558 347

Mój adres mailowy: torunzpasja@gmail.com

 

Share