STRATEGIA STYLU warsztaty ze stylistką

Niezależnie od panujących trendów i mody, każdy z nas chce wyglądać dobrze. Spotkanie ze stylistką to doskonała lekcja, która pomoże czuć się pewniej we własnej skórze. Podczas spotkania słuchacze dowiedzą się jak odkryć lub na nowo wykreować swój wizerunek.

W programie m.in.: filozofia ubierania się, sztuczki stylistów, czyli jak ukryć wady a wyeksponować zalety?

Drugi raz nie da się zrobić pierwszego wrażenia… Znajdź swój styl.

Poznacie odpowiedzi na pytania, które zawsze chciałyście zadać: Co znaczy dress code? Jak dobierać strój do pracy, na przyjęcie firmowe, na bale i uroczystości? Jak radzić sobie z dużymi wzorami i krzykliwymi kolorami?

Przewidziana jest projekcja mulitmedialna + „zabawy” z chustami.

Czas trwania 90 min.

6BxvTdN6oE-UJx0qZGG-KShp2U100ETP-GAe3zAt1zM

 

Anna Deperas-Lipińska – właścicielka firmy Style&Beauty, stylistka i pasjonatka mody, mgr filozofii. Odkąd pamięta życie zawodowe wiązała z pracą nad pięknem. Przygodę ze stylizacją rozpoczęła na studiach. Uczy świadomości kolorystycznej, wskazuje proporcje i odkrywa zalety. Pokazuje jak za pomocą kilku zasad kreować swój wizerunek w sposób spójny, ponadczasowy, ale ciągle niebanalny. Jest organizatorką ludzkich szaf. Uzupełnia garderobę o niezbędne elementy, uczy komponowania ubioru i zabawy z dodatkami. Uwielbia zakupy, a w dżungli sklepów, wieszaków i półek czuje się jak ryba w wodzie. Kreuje styl. Działalność szkoleniową rozwija dzięki pracy z firmami i instytucjami, gdzie szkoli pracowników z zakresu autoprezentacji i dress codu. Rozwija markę Style&Beauty i zaprasza do współpracy pasjonatów fryzjerstwa, wizażu i fotografii. Liczy się pasja i chęć tworzenia.  Bierze udział w ogólnopolskich eventach, pracuje przy pokazach mody, stylizuje sesje zdjęciowe, pisze o modzie. Perfekcjonistka aż do bólu. Łaknie wiedzy i tempa życia. Jest na bieżąco z wielką modą będąc obserwatorką krajowych i światowych wybiegów m.in. w Warszawie, Łodzi, Berlinie czy Mediolanie.

Share