Sri Lanka – raj na ziemi

Sri Lanka – nazywana Perłą Oceanu Indyjskiego, rajska wyspa, którą zachwycał się już przed wiekami sam Marco Polo. To legendarne miejsce schronienia Adama i Ewy wypędzonych z raju.

Nie wiecie gdzie spędzić w wakacje? Podczas prezentacji postaram się zachęcić Was do wyjazdu właśnie na tę niewielką wyspę. Sri Lanka przyciąga turystów swymi licznymi atrakcjami. Bogata historia, wspaniała kultura, bujna przyroda, cudowne warunki do zwiedzania i wypoczynku.

Od kilku lat jestem zagorzałą pasjonatką tego kraju. Podczas spotkania obiecuję przekazać dużo praktycznych informacji. Będzie egzotycznie i kolorowo. Do zobaczenia!

10013007_10200724410872597_328103142_n

 

Magda Brzezińska – z zawodu biolog, z zamiłowania podróżniczka, miłośniczka subkontynentu indyjskiego, autorka bloga „Rajzefiber”.  Odwiedziła m.in. Indie, Pakistan i Sri Lankę. W ubiegłym roku przeprowadziła cykl spotkań z samotnej podróży do Pakistanu, była również gościem I edycji naszego festiwalu „Toruń z Pasją”. Polskie Radio PiK wyemitowało 4 audycje z jej udziałem, gdzie opowiadała o Pakistanie i Sri Lance.

 

http://rajzefiber.com.pl/

 

Share

Jedna odpowiedź do „Sri Lanka – raj na ziemi”