Salsation

„Salsation” to połączenie słów „salsa” i „sensation”. Słowo „salsa” zostało użyte tu nie tylko jako styl tańca wywodzący się z Ameryki Łacińskiej, ale przede wszystkim jako sos, czyli mieszanka wielu stylów, rytmów i kultur. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec jest mile widziany. Uczestnicy, biorący udział w zajęciach, zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.
W świat Salsation wprowadzi Was Natalia Wojciechowska, licencjonowana Instruktorka, która szkoliła się u samego twórcy tego programu – Alejandro Angulo.

 

Na zajęcia salsation może zapisać się około 20 osób.

29 listopada godz 12.30 w Evitalia 

logo z adresem

EVITALIA FIT to miejsce stworzone z pasji do ruchu fizycznego i zdrowego trybu życia dla kobiet, dzieci i młodzieży. Największą zaletą klubu oprócz poziomu organizowanych zajęć, jest atmosfera, która tu panuje. Jest to miejsce przyjazne, komfortowe i kameralne. Oferta klubu skonstruowana jest dla potrzeb każdego – zadbamy tu zarówno o wygląd, zdrowie, ale również o samopoczucie. Pierwszy i jedyny klub fitness usytuowany w lewobrzeżnym Toruniu przy ulicy Podgórskiej 12 (róg Łódzkiej), zdobywca Lauru Piękna 2015 Gazety Pomorskiej dla najlepszego klubu fitness w powiecie toruńskim. W przestronnych, turkusowo-limonkowych wnętrzach odbywają się różnorodne zajęcia ruchowe i taneczne, prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów.

Share