Rodzinna podróż dookoła świata

LOPACINSKICH SWIAT LOGO (1)Deadline may be an actual issue, even if you are not proficient in writing and expressing your ideas on a topic you aren’t really interested in. A researchresearch paper editorsWhile some fret about their solitude or high prices. For composing a Wonderful research paper a student should follow certain critical points

height=”116″ />

1 lipca 2014 roku wyruszamy 4-osobową rodziną w całoroczną podróż dookoła świata. Chcemy udowodnić sobie i całemu światu, że nawet najbardziej niemożliwe wyzwania można zrealizować, jak samemu się uwierzy w ich spełnienie. Po rocznym przejeździe z plecakami przez wszystkie kontynenty planujemy wrócić do Polski w lipcu 2015 roku.

W związku z tym, iż uczestnikami naszej podróży dookoła świata będą małe dzieci, hasłem wyjazdu jest pytanie: „Czy wszystkie dzieci świata chodzą do szkoły?”. Będziemy odwiedzać z dziećmi szkoły w różnych państwach, rozmawiać z uczniami i pytać: czy lubią swoje szkoły? Jesteśmy pewni, że spotkania z dziećmi z 20 państw świata będą ciekawym przeżyciem dla czytających nasze relacje ludzi. Jesteśmy już umówieni ze szkołą w Pakistanie, Indiach, Chile i Meksyku. Dzięki patronatowi Fundacji „Dzieci Afryki” będą czekały na nas dzieci w Ugandzie, Zambii i Burundi.

Pragniemy ukazać polskim dzieciom, iż powinny być dumne z osiągnięć naszego kraju. Chcemy, aby wiedziały, że jest wiele dzieci na świecie, które mają smutne dzieciństwo a szczęśliwa rodzina, szkoła, jedzenie a nawet woda są często dobrami luksusowymi. Wspólne przygody będziemy opisywać na stronie http://www.lopacinskichSWIAT.pl i na Facebooku. 

Naszą wyprawę zaczynamy od Ameryki Łacińskiej. Lecimy do Gwatemali i następnie będziemy się przemieszczali przez 6 miesięcy drogą lądową na południe. Potem Afryka i Azja. Kolejnym odważnym marzeniem jest odwiedzenie Antarktydy. Pośród kilku partnerów medialnych na uwagę zasługuje patronat National Geographic.

Przedstawimy naszą plecakową wyprawę przez 7 tys. kilometrów Azji, podczas której przejechaliśmy Singapur, Malezję i Tajlandię a Liza opowie o swoim samotnym 3 -miesięcznym pobycie w Indiach i o tym jak urodził się pomysł rocznej wyprawy dookoła świata z dwójką dzieci.  

to my w domu

Rodzina Łopacińskich

Share

Jedna odpowiedź do „Rodzinna podróż dookoła świata”