Rabbiterapia dla każdego czyli spotkanie z królikami

Kim jest królik? Co zjada? Jak sprawić, aby dobrze czuł się w naszym domu? Jakie korzyści daje nam przebywanie z królikiem? Jak nie stresować się zjedzonym dywanem i kablami, które zmieniły się w technologię bezprzewodową? – na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedź podczas warsztatu „Rabbiterapia dla każdego”. Zapraszamy również do głaskania królików i bawienia z nimi. Mile widziani są wszyscy zainteresowani zwierzętami, a w szczególności dzieci wraz z rodzicami.

firletek

Fundacja Azyl dla Królików w Toruniu funkcjonuje oficjalnie od stycznia 2013 roku, ale działalność osób z nią związanych na rzecz potrzebujących królików sięga kilku lat wstecz. Fundacja oferuje pomoc bezdomnym królikom – zapewnia schronienie w Azylu przy toruńskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt lub w domach tymczasowych, a także wyżywienie, opiekę weterynaryjną. Po zbadaniu oraz zabiegach kastracji lub sterylizacji zwierzęta trafiają do adopcji. Łącznie do lutego 2014 r. Fundacja objęła swoją opieką niemal 700 królików.

Blog osób działających w Azylu http://www.azyl.vot.pl/ znalazł się w trójce najlepszych blogów w kategorii Pasje i Zainteresowania w konkursie Blog Roku 2013 i tym samym był nominowany do nagrody głównej.

Share

Jedna odpowiedź do „Rabbiterapia dla każdego czyli spotkanie z królikami”

  1. […] Rabbiterapia dla każdego czyli spotkanie z królikami […]