Przez głowę do żołądka, czyli dlaczego kolejna dieta nie działa.

Masz wrażenie, że o dietach wiesz już wszystko, a mimo to każda kolejna podejmowana próba kończy się niepowodzeniem?  Zastanawiałaś się dlaczego tak się dzieje? Czemu przychodzi zniechęcenie i poddajesz się?

Spróbujmy zastanowić się jak skutecznie znaleźć w sobie motywację do skierowania się na drogę zmiany nawyków żywieniowych i zostać na niej jak najdłużej. Z wiarą, że tym razem się uda.

Warsztat poprowadzi doświadczona terapeutka – lekarz internista, dietetyk, psychodietetyk – Agnieszka Seklecka.
Lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.Obecnie pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Chełmży.  Ukończyła studia podyplomowe: Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne (SGGW w Warszawie) oraz Psychodietetyka (SWPS w Warszawie). Obecnie jest w trakcie szkolenia „Dialog Motywujący”, nowatorskim w Polsce podejściu terapeutycznym, mającym na celu wydobycie lub zwiększenie wewnętrznej motywacji klienta/pacjenta do zmiany. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie dietetyki, psychodietetyki oraz coachingu.

Termin warsztatu: 29.11.2015 godz. 11.00

Miejsce warsztatów:

logo z adresem

logo evitalia

Share