Porozmawiaj z NIĄ…rzecz dla prawdziwych twardzieli

Wyobraź sobie tę sytuację, kiedy wchodzisz do domu po pracy…w powietrzu czujesz gęstą atmosferę, raczej niepokojących emocji…chciałbyś zadać to pytanie, które zazwyczaj pada w takim momencie…

ale nie jesteś pewien, czy chcesz usłyszeć tyle znaczeń, epitetów, energii i emocji, które za chwilę wypełnią jej „NIE…PRZECIEŻ NIC SIĘ NIE STAŁO!” …odpuszczasz, ale wiesz, że nie uciekniesz.

Weź głęboki oddech i porozmawiaj z NIĄ…Twoją…podświadomością…

Warsztat dla facetów, którzy chcą się poczuć dobrze we własnej skórze i umieć świadomie z tego korzystać. To dla tych, którzy nie boja się wyzwań i lubią podnosić wysoko poprzeczkę samemu sobie. To wreszcie dla tych, którzy są ciekawi różnych sposobów rozmowy z własną i JEJ podświadomością.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu dołączonego do warsztatu bądź skonsultuj się
z organizatorem lub prowadzącym, gdyż każda rozmowa z NIĄ

It is true that it is easy to compose a pay for essay. It is true that it is simple to get paid for writing one. The challenge comes in finding. When you have taken the initiative to write your 29, if you go to college and study the manners of writing essays it’s your good luck. Together with the essays you have written in your path, all of your assignments paper writing service are uploaded online, so if you really want to earn money from this submit them to as many websites as possible and go ahead and begin earning cash. But do remember that there are rules and guidelines you need to follow so as to make money writing an essay.

niewłaściwie stosowana, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przyjdź… Przekonaj się…

zdjęcie skrojone - łukasz laskowski

Łukasz Laskowski jest trenerem specjalizującym się w tworzeniu i realizacji szkoleń i projektów rozwojowych w zakresie komunikacji i współpracy, wywierania wpływu, sprzedaży, obsługi klienta, samorozwoju, kreowania wizerunku, zarządzania zespołami. Na co dzień współpracuje z ludźmi, którzy tak jak on wyznają pewne wartości i kierują się nimi w życiu.

„Moją pasją są ludzie. Są dla mnie wyzwaniem samym w sobie. Lubię ich spotykać i poznawać. Na świecie nie ma nieznajomych, jest tylko całe mnóstwo znajomych, których jeszcze nie spotkałem.  Lubię odkrywanie w ludziach potencjału i możliwości do osiągania ponadprzeciętnych celów, zmienianie otaczającej mnie rzeczywistości za pomocą pozytywnych przekonań oraz uczenie się bycia tu i teraz od moich dzieci…”

Jest trenerem i właścicielem firmy szkoleniowej POZIOM 4.

 

Kup Bilet
Share