Porozmawiaj z NIĄ…rzecz dla prawdziwych twardzieli

Wyobraź sobie tę sytuację, kiedy wchodzisz do domu po pracy…w powietrzu czujesz gęstą atmosferę, raczej niepokojących emocji…chciałbyś zadać to pytanie, które zazwyczaj pada w takim momencie…

ale nie jesteś pewien, czy chcesz usłyszeć tyle znaczeń, epitetów, energii i emocji, które za chwilę wypełnią jej „NIE…PRZECIEŻ NIC SIĘ NIE STAŁO!” …odpuszczasz, ale wiesz, że nie uciekniesz.

Weź głęboki oddech i porozmawiaj z NIĄ…Twoją…podświadomością…

Warsztat dla facetów, którzy chcą się poczuć dobrze we własnej skórze i umieć świadomie z tego korzystać. To dla tych, którzy nie boja się wyzwań i lubią podnosić wysoko poprzeczkę samemu sobie. To wreszcie dla tych, którzy są ciekawi różnych sposobów rozmowy z własną i JEJ podświadomością.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu dołączonego do warsztatu bądź skonsultuj się
z organizatorem lub prowadzącym, gdyż każda rozmowa z NIĄ niewłaściwie stosowana, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przyjdź… Przekonaj się…

zdjęcie skrojone - łukasz laskowski

Łukasz Laskowski jest trenerem specjalizującym się w tworzeniu i realizacji szkoleń i projektów rozwojowych w zakresie komunikacji i współpracy, wywierania wpływu, sprzedaży, obsługi klienta, samorozwoju, kreowania wizerunku, zarządzania zespołami. Na co dzień współpracuje z ludźmi, którzy tak jak on wyznają pewne wartości i kierują się nimi w życiu.

„Moją pasją są ludzie. Są dla mnie wyzwaniem samym w sobie. Lubię ich spotykać i poznawać. Na świecie nie ma nieznajomych, jest tylko całe mnóstwo znajomych, których jeszcze nie spotkałem.  Lubię odkrywanie w ludziach potencjału i możliwości do osiągania ponadprzeciętnych celów, zmienianie otaczającej mnie rzeczywistości za pomocą pozytywnych przekonań oraz uczenie się bycia tu i teraz od moich dzieci…”

Jest trenerem i właścicielem firmy szkoleniowej POZIOM 4.

 

Kup Bilet
Share

Zostaw komentarz