PORÓD PACHNIE LAWENDĄ – warsztat dla przyszłych rodziców

Ból, panika i bezradność. Czy tak wyobrażasz sobie swój poród? Czy takie są Twoje obawy? Może być zupełnie inaczej…

Wyobraź sobie narodziny swojego dziecka jako doświadczenie dobre i spokojne, wzmacniające i budujące, pełne ufności i akceptacji .
Twój poród też może taki być!  Pierwszym krokiem by to osiągnąć, jest zrozumienie jak funkcjonuje mechanizmu porodu, a także  poznanie naturalnych i skutecznych metod wspierania jego rytmu.
Zapraszam na spotkanie podczas, którego wspólnie odkryjemy w czym tkwi wrodzona moc rodzenia, którą posiada każda kobieta!
Warsztaty doula
Porozmawiamy m.in. o tym:
– po co nam mózg przy porodzie,
– jak tworzyć przestrzeń przyjazną rodzącej kobiecie,
– jakie zadania specjalne spoczywają na osobie towarzyszącej.

Czas trwania: 2 h

Marta Kokorzycka Doula
Mam na imię Marta. Jestem żoną oraz mamą dwójki dzieci. Jako doula, matka i kobieta głęboko wierzę w ideę naturalnego rodzenia i propaguję ją. Ufam kobiecie i wiem, że świadomy poród oraz towarzyszące mu poczucie bezpieczeństwa to najlepszy start, jaki może i potrafi zapewnić własnemu dziecku i sobie jako matce.
Czerpię wielką radość z towarzyszenia w porodzie. Z ogromną pasją i szacunkiem obserwuję wciąż na nowo proces narodzin – dziecka do życia oraz kobiety i mężczyzny do rodzicielstwa. Jako instruktorka szkoły rodzenia, prowadzę autorski program przygotowania do porodu i pomagam przyszłym rodzicom znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania stawiane przed narodzinami dziecka.
Jestem członkinią, współzałożycielką i doulą stażującą Stowarzyszenia DOULA w Polsce. Współpracuję także z Fundacją na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Arkadia”, w którym wspieram niepełnoprawne kobiety podczas ich ciąż, porodów i w połogu. Współtworzyłam szkołę rodzenia Rodzicownia, a także prowadziłam grupy wsparcia dla mam w ciąży oraz w połogu. Działałam w Stowarzyszeniu Rodzina Inspiruje!, gdzie prowadziłam warsztaty dla przyszłych rodziców i kluby mam.
www.doulowanie.pl
Share