Motywacja czyli działaj i zwyciężaj!

Motywacja jest kluczowym zagadnieniem niezbędnym do osiągania życiowych celów i skutecznej nauki.  W dobie pogoni za sukcesem, a jednocześnie zobojętnienia i trudności w stawianiu sobie celów warto poznać mechanizmy pracy nad sobą oraz tajniki motywowania siebie i innych.

W trakcie spotkania uczestnicy poznają metody zarządzania czasem, ustanawiania i realizacji celów. Dodatkowo zaprezentowane zostaną techniki zwiększające poczucie własnej wartości i pewności siebie jako niezbędne elementy na egzaminie lub rozmowie kwalifikacyjnej.

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się technik motywacji i przyswajania wiedzy, efektywnie zarządzać swoim czasem, podtrzymać motywację do realizacji życiowych celów oraz skutecznie uczyć się.

Spotkanie odbędzie się w sobotę  15 listopada o g. 16.00 w Akademii Języków Obcych Logos, ul. Przy Skarpie 10 c.  Ilość miejsc ograniczona.

Prowadząca:

Karolina

Karolina Chlebosz

Doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Absolwentka Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego  w Poznaniu. Stypendystka Gerlev Idrætshøjskole w Danii oraz Universidade Técnica de Lisboa – Faculdade de Motricidade Humana. Uczestniczka projektu Health as a Lifelong Learning Process w Berlinie, Madrycie oraz Wiedniu. Członek Akademickiego Związku Sportowego. Instruktorka sportu o specjalności pływanie. Zrzeszona w Europejskim Stowarzyszeniu Młodych Psychologów Sportu (ENYSSP). Swój warsztat doskonali poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach krajowych i międzynarodowych, liczne publikacje oraz poprzez praktykę zawodową. W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się w poprawie umiejętności koncentracji uwagi, wzrostu poczucia pewności siebie, rozwoju strategii radzenia sobie ze stresem, wyznaczaniem realnych celów, pomocą w odnalezieniu i utrzymaniu motywacji oraz kształtowaniu prawidłowej postawy życiowej. Pracuje nad zwiększaniem wydajności sportowców, wsparciu w radzeniu sobie z presją, pomocą w powrocie do sportu po kontuzjach oraz w sytuacjach kryzysowych.

 Kup Bilet
Share