Konkurs z nagrodami od Wydawnictwa Zysk i S-ka

Dziś przedstawiam Wam naszego sponsora nagród książkowych.

Konkurs: inspirujące zdjęcie lub rysunek z festiwalu Toruń z Pasją będzie zwieńczony nagrodami w postaci książek od wydawnictwa.

Firma_logo

Zysk i S-ka Wydawnictwo powstało w 1994 roku, tak więc w 2014 roku mija 20 lat od rozpoczęcia działalności. Od początków istnienia najmocniejszą stroną wydawnictwa była i nadal jest współczesna beletrystyka. To dzięki wydawnictwu Zysk i S-ka polscy odbiorcy usłyszeli o książce „Dziennik Bridget Jones”autorstwa Helen Fielding.

Czytelnicy cenią wydawnictwo za ciekawą i bogatą ofertę książek z gatunku science fiction, fantasy i powieści grozy. Za sprawą wydawnictwa Zysk i S-ka ukazały się książki zagranicznych autorów m.in. G.R.R.Martina, C. Mieville’a oraz polskich debiutantów np. Ł.Henela, P.Leśniaka.

Literatura popularnonaukowa (np. książki B. Brysona) i naukowa stanowi około 30% ogólnej produkcji wydawniczej Wydawnictwa, niemniej tytuły humanistyczne oraz publikacje z zakresu nauk przyrodniczych na trwałe wkomponowały się w pejzaż czytelniczej myśli intelektualnej.

Przez cały czas rozszerzana jest także oferta książek akademickich z dziedziny psychologii, socjologii, pedagogiki i politologii. W dorobku Wydawnictwa jest już około tysiąca tytułów. Dzięki prężnej działalności z zakresu marketingu Zysk i S-ka Wydawnictwo zyskało grono stałych, wiernych czytelników i wciąż pozyskuje kolejnych, a liczba wydawanych publikacji stale rośnie.

Share