Język serca = język żyrafy. Czyli jak skutecznie komunikować się z dziećmi?

Celem warsztatów jest zapoznanie się z metodą komunikacji i porozumienia polegającego na budowaniu otwartych i głębokich relacji z dziećmi.

Dzięki tej metodzie dzieci czują się słuchane i ważne. To dzięki porozumieniu i komunikowaniu bez przemocy dzieci będą umiały w przyszłości lepiej zrozumieć swoje emocje, nazwać je, ale przede wszystkim akceptować siebie i mieć wysokie poczucie własnej wartości.

W obecnej rzeczywistości nasze dzieci ciągle są poddawane ocenie i muszą mieć dużo siły aby uporać się z niekiedy brutalnym światem dorosłych, ale również innych dzieci.

Zapraszam na warsztaty tych rodziców, którym zależy na relacjach z dziećmi, chcą poznać mechanizmy, które blokują wzajemne zrozumienie oraz poznać narzędzie polegające na budowaniu kontaktu i reagowaniu na reakcje stresujące.

Będziemy się śmiać i płakać, będziemy grać i uczyć się mówić językiem żyrafy, posłuchamy co mają do powiedzenia na temat emocji, empatii i współczucia nasze dzieci. Zapraszam na 90 minut totalnej zmiany. Zmiany w sercu.

Warsztat 90 min dla dzieci 5-10 lat i ich rodziców.

 

_MG_8639-2-Modifica-2

Aga Bochowicz psycholog biznesu, trener, mediator. W życiu cenię działanie w zgodzie ze sobą oraz inteligencję emocjonalną. Jestem obserwatorem świata. Wierzę, że każdy człowiek ma wystarczająco dużo energii i potencjału aby osiągać szczęście i radość w życiu. Od wielu lat pracuje w korporacji. Moją pasją jest współtworzenie Fundacji Gildia Mediacyjna. Swoim klientom oferuje indywidualne konsultacje, grupowe warsztaty i mediacje. Kiedy wracam do domu jestem mamą, psią mamą i artystką.To właśnie w czasie „po pracy” realizuję swoje marzenia.

 

16.11.2014 (niedziela) 14.00 – 15.30

Mała Lingua, Toruń, ul. Kosynierów Kościuszkowskich 13

Kup Bilet
Share