Gorąca SALSA SOLO na jesienną chandrę.

Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latyno-amerykańskim o pochodzeniu karaibskim rozwiniętym szczególnie na Kubie i w Ameryce, tańczonym do muzyki również nazywanej salsą.

Salsa to słowo po hiszpańsku oznaczające sos lub smak, sugerujący pikantne i aromatyczne doznania, co w odniesieniu zarówno do tańca jak i muzyki można łączyć z faktem, że salsa w warstwie muzycznej łączy elementy różnych gatunków muzycznych, a w tanecznej kroki wielu innych tańców, przy czym doznania w obu tych przypadkach są pikantne i gorące.

„Najlepsza zabawa jest w żeńskim gronie”.

Twój partner nie lubi tańczyć? Na imprezach tańczysz częściej z koleżankami niż ze swoim mężczyzną? A może lubisz tańczyć solo, bo wtedy czujesz się najbardziej swobodnie. Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Gorąca, latynoska muzyka, najmodniejsze choreografie i świetny sposób na stracenie kilku zbędnych kilogramów to właśnie salsa solo. Na zajęcia nie musisz się malować, możesz tańczyć w dresach i nie przejmować się tym jak wyglądasz. W gronie samych Pań będziesz czuła się swobodnie, nauczysz się jak kobieco poruszać biodrami, wyglądać kusząco i seksownie.

 ola latino

Instruktor

ALEKSANDRA GRUDZIŃSKA

Mgr pedagogiki, pełna pasji tancerka, wykwalifikowany instruktor. Wielokrotna laureatka i medalistka ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Ponadto, Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalizacji: taniec. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę pedagogiczną, którą zdobywała na studiach oraz w trakcie wieloletniej praktyki tanecznej i instruktorskiej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, szkoląc się u najlepszych tancerzy i choreografów z Polski i z zagranicy. Jej zajęcia to nie tylko przyswajanie kroków, to przede wszystkim dużo pozytywnej energii, dobrej zabawy i spalonych kalorii!

Sobota 15.11.2014 godz. 17.00

Ilość osób 20

Klub Fitness EVITALIA FIT,  ul. Podgórska 12A – róg ulicy Łódzkiej

 

Kup Bilet
Share