Fakty i mity dietetyczne

Co wybrać masło czy margaryna? Kiedy spożywać węglowodany, białka i tłuszcze?  Stosować suplementy, jeśli tak to jakie? Co nam szkodzi, a co sprawi, że będziemy żyli w dobrej formie i kondycji przez nasze życie?

Z żywnością obcujemy na co dzień, więc warto wiedzieć o tym jak najwięcej.

Warsztaty o zdrowym odżywianiu są skierowane do kobiet i mężczyzn, którzy chcą w prosty sposób zapewnić sobie zdrowie i witalność, bo przecież od najdawniejszych dziejów było wiadomo, że jesteś tym co jesz, a większość  chorób wynika ze złego odżywiania.

Warto stosować profilaktykę, najprostsza forma leczenia- jedzenie. Co zatem jeść, aby całe życie cieszyć się zdrowiem i szczupłą sylwetką ? Jeśli jesteś ciekawy odpowiedzi na te pytanie – PRZYJDŹ NA TE WARSZTATY.

 

zdjecie 5

Magdalena Głodek i Agnieszka Karbowska – dwie dziewczyny zakręcone na punkcie zdrowego stylu życia. Dietetyczki i instruktorki fitness z pasji i wykształcenia. Uzyskały tytuł magistra dietetyki na uczelni medycznej Collegium Medicum w Bydgoszczy. Doświadczenie zdobywają prowadząc od ponad roku własną poradnię dietetyczną, pracując w klubach fitness oraz biorąc udział w różnych prozdrowotnych projektach. Propagatorki zdrowego stylu życia wśród Torunian i nie tylko :). Więcej info na stronie internetowej www.pogromcykilogramow.pl oraz www.facebook.com/pogroomcykilogramow

15.11.2014 (sobota) godz 11.00 – 12.30

Kolegium Pracowników Służb Społecznych, Toruń, ul. Bartkiewiczówny 93

Kup Bilet
Share