Decoupage

Warsztaty, na których nauczymy się ozdabiać przedmioty techniką decoupage. Będziemy pracować na różnych powierzchniach: drewnie, metalu, szkle oraz ceramice.
Podczas kilku godzin zajęć zgłębimy tajniki decoupage’u od podstaw. Zajęcia zostaną wzbogacone o wykład teoretyczny, mający jednocześnie przedstawić możliwości wykorzystania tej techniki w praktyce.
Wszystkie materiały są wliczone w koszt warsztatów. Dodatkowo prosimy o przyniesienie ze sobą po jednym własnym przedmiocie z dowolnego tworzywa o gładkiej powierzchni: może to być drewniana szkatułka znaleziona na strychu, stare pudełko, wazon lub dowolna rzecz, której chcecie nadać nowy wygląd – liczymy na Waszą wyobraźnię!
Zapraszamy wszystkich – tych, którzy z decoupagem mieli już do czynienia, jak również tych, którzy dopiero chcą się go nauczyć. Nastawiamy się na wymianę umiejętności i dobrą zabawę :)
Warsztaty przeznaczone dla osób dorosłych.
Czas trwania: 3 godziny
552358_10151034433557348_1943565256_n (2)
Angelika Jasiulewicz – studentka filologii, rodem z Warmii, sercem od lat w Toruniu. Aktywnie angażuje się w działania edukacyjne, a także pracę jako animator kultury z dziećmi oraz młodzieżą.  Współpracuje ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Kulturalnych “tARTak” w Toruniu. Prowadzi bloga o tematyce rękodzielniczej www.trzyrazyer.blogspot.com. Od kilku lat zafascynowana ideą recyklingu w sztuce.
Share