Decoupage bez tajemnic!

Podczas zajęć poznamy klasyczną technikę zdobienia (serwetkową) z elementami technik spękań crackle i postarzania patyną. Będziemy pracować na różnych powierzchniach: drewnie, kartonie, szkle oraz ceramice. Zajęcia obejmą krótki wykład teoretyczny i kurs podstawowy.

Uczestników prosimy o przyniesienie ze sobą przedmiotu, któremu chcą nadać nowe życie – może to być drewniana szkatułka znaleziona na strychu, wazon lub coś kompletnie odjechanego!

Wszystkie materiały są wliczone w koszt warsztatów.

Zapraszamy wszystkich – tych, którzy z techniką serwetkową mieli (lub wciąż mają) do czynienia, jak również tych, którzy dopiero chcą się jej nauczyć.

Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych.

Czas trwania: 3 godziny

_DSC9860

Angelika Jasiulewicz – studentka filologii polskiej i komparatystyki literacko-kulturowej. Rodem z Warmii, sercem od lat w Toruniu. Kiedy nie czyta – tworzy, a kiedy nie tworzy, najczęściej spotkać ją można na dobrym koncercie albo w kinie. Instruktorka i animatorka Stowarzyszenia tARTak, kreatywna edukatorka, społecznik-zapaleniec. Współpracuje także z Polską Akcją Humanitarną i Fundacją Kupuj Odpowiedzialnie. Najchętniej widziałaby cały świat na zielono. Prowadzi bloga „3xR” o tematyce rękodzielniczej (www.trzyrazyer.blogspot.com). Od kilku lat zafascynowana ideą recyklingu w sztuce.

Na zdjęciu ze swoim świeżo zdecoupage’owanym… rowerem 🙂

IMG_3408

 16.11.2014 (niedziela) 15.00 – 18.00
Kolegium Pracowników Służb Społecznych, Toruń, ul. Bartkiewiczówny 93
Kup Bilet
Share