CELnie w sukces

Któregoś dnia (nie pamiętam już dokładnej daty) jeden z moich kolegów zadzwonił do mnie i spytał – Paweł, o co chodzi z tym coachingiem? Teraz „kołczują wszyscy wszystko”. Uśmiechnąłem się, bo właśnie jego telefon zastał mnie w momencie pisania artykułu na ten temat. Bo przecież teraz „kołczowane” jest rzeczywiście wszystko – spotyka się coacha sprzedaży, coacha zwierząt domowych, coacha urody, coacha półki sklepowej. Ostatnio nawet spotkałem coacha zasobów ludzkich.

I tak wyruszyłem w podróż. Niezwykłą, bo z misją – pokazywania, czym nie jest a czym jest coaching. Cofam się więc do podstaw coachingu. Definiowania celów – osobistych i zawodowych. Tak, aby żyło nam się łatwiej. I pełniej. Tu i teraz czyli CELnie w sukces (jaki kto chce – osobisty, zawodowy, a może oba).

Warsztat, który proponuję w ramach wyjątkowego wydarzenia „Toruń z Pasją” to podróż do optymalnego punktu między strefą komfortu, niepokojem a osobistymi celami. Bo kiedyś sam stanąłem przy tajemniczym drogowskazie „gdzie dalej?”. W imieniu Organizatorów i swoim zapraszam.

Paweł M.

Paweł Muzyczyszyn jest trenerem i coachem ICF. W obszarze zainteresowań zawodowych znajdują się warsztaty menedżerskie, sprzedażowe oraz sportowe treningi mentalne. Jako pasjonat triathlonu sam bierze udział w zawodach „ludzi z żelaza” oraz pracuje  w ramach treningów mentalnych ze sportowcami. Imputuje najnowsze rozwiązania w zakresie efektywności pomiędzy sportem a biznesem. Powyższe działania realizuje w ramach prowadzonej firmy szkoleniowo-doradczej GROW.

15.11.2014 (sobota) 13.15 – 14. 45

Kolegium Pracowników Służb Społecznych, Toruń, ul. Bartkiewiczówny 93

Kup Bilet
Share

Jedna odpowiedź do „CELnie w sukces”