Bliżej siebie – bliżej FLOW

PUK! PUK!

To świat puka do Ciebie i zaprasza Cię do wspólnego tworzenia kolorowego życia pełnego pasji, energii, radości, satysfakcji, spełnienia… zaczynamy tu i teraz.

Dowiesz się :

  • jak obudzić w sobie ogień, namiętność, radość życia, radość tworzenia i działania na co dzień, ciekawość i chęć odkrywania, zaangażowanie
  • gdzie szukać źródła kreatywności, motywacji, odwagi i energii do realizacji swoich pomysłów
    • jak wykorzystywać swój potencjał i o tym jak to zrobić, żeby nie czekać na realizację marzeń i pasji kilka lat….

Krótko mówiąc będzie o tym jak żyć łatwiej, efektywniej i radośniej, będąc napędzanym wewnętrznym motorem czyli w swoim stanie FLOW, najbardziej zasobnym dla człowieka stanie.

W stanie FLOW wykonujemy najtrudniejsze zadania z dużą łatwością, radością i efektywnością, nie trzeba się napinać, planować… kolejne kroki, pomysły przychodzą same.

To taki stan kiedy nabierasz przyspieszenia, a masz wrażenie, że wszystko dzieje się spokojnie naturalnie, masz czas.

Zapraszam!

Czas trwania 1 h

Agnieszka_Wazny

Prowadzi: Agnieszka Ważny

Coach, trener i praktyk biznesu, oraz rozwoju osobistego, wykładowca akademicki, Twórczyni Centrum Innowacyjnych Metod Edukacyjnych “Ważny FLOW”.

Z wykształcenia i z pasji chemik kwantowy, informatyk, grafik komputerowy, pedagog, a także licencjonowany trener Art of Coach, trener i praktyk biznesu, licencjonowany trener Art of Neuro-Linguistic Programming. Z 20-letnim stażem w uczeniu ludzi.

Jest człowiekiem ciekawym świata, życia, ludzi, poszukującym i uczącym się każdego dnia.

Od wielu lat jest fascynatką neurodydaktyki i wykorzystania wiedzy na temat naszego mózgu do optymalizacji procesów uczenia w taki sposób, aby nauka i rozwój stały się naturalnym i radosnym dla nas procesem, przygodą w naszym życiu. Pasjonują ją nowoczesne metody szkoleniowe, techniki uczenia i zarządzania informacją. Preferuje aktywną formę nauki poprzez doświadczanie, metaforę, twórcze myślenie, gry symulacyjne, case study. W neurodydaktyce poszukuje odpowiedzi na to, jak generować stany przepływu, stany największej efektywności – stany FLOW w edukacji, biznesie, życiu.

Na co dzień mama prawie 4-letniego Adasia, który jest dla niej inspiracją, nauką uważności i pokory, jej radością i lustrem jej stanów emocjonalnych.

Share

Jedna odpowiedź do „Bliżej siebie – bliżej FLOW”