Biodanza to radość życia

„Okazja tańczy z tymi, którzy są już na parkiecie”

(H. Jackson Brown Jr)

Do niedawna moja wiedza na temat Biodanza SRT ograniczała się do tego, że jest to praca z ciałem, że towarzyszy jej muzyka i wykorzystane są elementy tańca.

Agnieszka Sut, związana jest z Biodanzą od 2001 roku, jest certyfikowaną nauczycielką Biodanza Polska. Dopiero po obejrzeniu tego wystąpienia poczułam jak bardzo chciałabym uczestniczyć w jej zajęciach.

Kiedy mówi o ruchu jako o podstawie życia, o tańcu jako wyrażaniu siebie mówi również moim wewnętrznym głosem.

Kocham taniec i ten rodzaj ruchu, w szczególności w towarzystwie innych ludzi dodawał mi zawsze energii, optymizmu i poczucia szczęścia.

Jasne dla mnie stało się, że taniec jest jednym z moich potencjałów, bo od zawsze dawał mi również poczucie siły i wpływu na własne życie. Mówię jednym z… dlatego, że każdy z nas ma w sobie wiele tych potencjałów. Czasem w pełnym rozkwicie, a czasem bardzo schowanych i zapomnianych… jak te wrotki w szafie, farby w komodzie, czy pióro wykorzystywane do pisania sprawdzianów i raportów zamiast artykułów, książek, wierszy.

Dlatego słowa Agnieszki zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Odkrycie potencjału w odpowiednim środowisku, warunkach i wyrażenie go – przeobraża nas, zmienia, pozwala na rozwój, na ewolucję.

Przypomniały mi się drogi poszukiwania własnych potencjałów… Znam własne zasoby, a raczej wciąż poznaję, czy umiem odpowiednio użyć? Ciągle mam poczucie, że poszukuję odpowiedniej formy i miejsca.

Bardzo mocno chcę uczestniczyć w warsztacie Biodanzy w Toruniu. Marzę o tym znaleźć te odpowiednie okoliczności, odkryć pełnię potencjału i jego mocy, poczuć kim jestem, doświadczyć siebie w pełni z uważnością. I przede wszystkim naturalnie i z uważnością wykorzystać ten potencjał.

Tym właśnie jest Biodanza, możliwością spotkania się z własnym potencjałem na wielu poziomach. Z energią życia i jego intensywnością.

Chcę tych kilku godzin uważności na siebie. Na mój potencjał. Na relacje, które tworzę.

Zapraszam Was z całego serca na to spotkanie.

Wydarzenie: 12 lipca Toruń,

Dom Muz ul. Poznańska 52, godz. 17-21

Informacje od organizatorów:

Kontakt i zapisy:

Fundacja Ważna Edukacja

biuro@scislefajne.edu.pl
lub tel. 797 14 70 70
lub przez wiadomość na FB Ściśle Fajne


Wpłaty
Fundacja Ważna Edukacja
Nr rachunku: 64 1140 2004 0000 3302 7782 8404
Tytułem: Biodanza + imię i nazwisko

Share