Bądź coachem dla swojego dziecka

Zdarza się, że utykasz w martwym punkcie i nie wiesz już jakich użyć argumentów, aby przekonać dziecko do zrobienia czegoś na czym Ci zależy? Pal licho jeśli to coś nieistotnego, gorzej jeśli to coś ważnego jak np. wzięcie niesmacznego lekarstwa i nie chcesz odpuścić…

Jak się wtedy czujesz? Co robisz?

Jeśli chcesz wiedzieć jak motywować dziecko ”nie siłowo”, za to poprzez wsparcie, inspiracje, zabawę budując w ten sposób codziennie swój autorytet oparty na zaufaniu i tak ważną w przyszłości motywację wewnętrzną dziecka…

Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega „wejście w świat dziecka” i jakie niesie pozytywne konsekwencje…

Zapraszam do wspólnego uczenia i odkrywania

Agnieszka_Wazny

Prowadzi: Agnieszka Ważny

Coach, trener i praktyk biznesu, oraz rozwoju osobistego, wykładowca akademicki, Twórczyni Centrum Innowacyjnych Metod Edukacyjnych “Ważny FLOW”.

Z wykształcenia i z pasji chemik kwantowy, informatyk, grafik komputerowy, pedagog, a także licencjonowany trener Art of Coach, trener i praktyk biznesu, licencjonowany trener Art of Neuro-Linguistic Programming. Z 20-letnim stażem w uczeniu ludzi.

Jest człowiekiem ciekawym świata, życia, ludzi, poszukującym i uczącym się każdego dnia.

Od wielu lat jest fascynatką neurodydaktyki i wykorzystania wiedzy na temat naszego mózgu do optymalizacji procesów uczenia w taki sposób, aby nauka i rozwój stały się naturalnym i radosnym dla nas procesem, przygodą w naszym życiu. Pasjonują ją nowoczesne metody szkoleniowe, techniki uczenia i zarządzania informacją. Preferuje aktywną formę nauki poprzez doświadczanie, metaforę, twórcze myślenie, gry symulacyjne, case study. W neurodydaktyce poszukuje odpowiedzi na to, jak generować stany przepływu, stany największej efektywności – stany FLOW w edukacji, biznesie, życiu.

Na co dzień mama prawie 4-letniego Adasia, który jest dla niej inspiracją, nauką uważności i pokory, jej radością i lustrem jej stanów emocjonalnych.

Share

Jedna odpowiedź do „Bądź coachem dla swojego dziecka”