4 sposoby na pasję

Festiwal Toruń z Pasją promuje ludzi z pasją. Pomaga odnaleźć pasję.

Agnieszka_Wazny   SOBRINO - Zdjecia   to my w domu

Toruń z Pasją zaczął się od idei warsztatów pełnych pasji. To miejsce, gdzie można spotkać ludzi aktywnych i chcących się rozwijać. To moment, gdzie można poznać, posłuchać i uczestniczyć w spotkaniach z pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach.

Podczas kwietniowej edycji Festiwalu będziemy się poruszać w czterech obszarach.

Po pierwsze będą to modne ostatnio kulinaria. Cała Polska zakochała się w gotowaniu i to piękna pasja, którą rozwijać może każdy, nawet osoba, która potrafi przypalić herbatę (uwierzcie, że się da). Niespodzianką będzie warsztat degustacja wina.

Drugi obszar to szeroko pojęte rękodzieło. Malowanie, szycie, dekorowanie… To wszystko co sprawia niezwykłą frajdę i daje możliwość odkrycia i rozwoju talentów.

Kolejną pasją są podróże, posłuchamy o wyprawach,  o planach rodzinnej podróży dokoła świata, a także sami będziemy mogli uczestniczyć w wycieczce. Będzie nam towarzyszyć ciekawość świata ludzi i zwierząt.

Pasją może być także ciekawość siebie, swoich możliwości, poszukiwanie dalszej drogi. W ramach rozwoju osobistego nauczymy się kreatywnie pisać, czy ciekawie występować publicznie. Będzie szansa zadbać o zdrowie i dobry humor.

Tu znajdziecie fotorelację z poprzedniej edycji, popatrzcie na te uśmiechy i błysk w oczach! Jedno jest pewne: czas z nami, to będzie radosny i ciekawie spędzony czas.

Share