3 rzeczy, które uwielbiam robić

Co ostatnio się dzieje w związku z Toruniem z Pasją? Dużo! Czasem chciałabym się sklonować, bo wciąż mam apetyt na więcej.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju szkolenia i spotkania, a spotkania są dwojakie, czasem zasięgam rady u mądrzejszych, innym razem z pasją rozmawiam o kolejnych warsztatach. A bardzo często te 3 rodzaje działań przenikają się.

Szkolenia na których ostatnio byłam to Personal Branding organizowane przez Architektów Kariery, Warsztaty Bliżej siebie – bliżej FLOW organizowane przez Agnieszkę Ważny, Warsztaty degustacji organizowane przez Sobrino.pl. To ogrom energii, której doświadczyłam, zachęcam do dobrych warsztatów i ciekawych spotkań! O tych warsztatach będzie więcej…

Spotkania, które teraz dają mi skrzydła to nasze ostatnie spotkanie z Justyną Niebieszczańską z agencji PR Bridgehead i spotkanie z Agnieszką Ważny coachem. Przyjaciele Torunia z Pasją są zawsze obok i dodają iskierki w moim życiu, a także wspomagają wiedzą.

Do tego motywują mnie rozmowy z osobami, które będąuczestniczyć w Toruniu z Pasją, ostatnio spotkałam się z Panem Łopacińskim, przedstawicielem rodziny podróżników, rozmowy toczą się też z Upiększarnią, Fundacją Projecto Domeyko, organizatorką jogi śmiechu.

Jest plan, że naszymi gośćmi będzie Dekoratywka, Justyna Niebieszczańska, Magda Brzezińska  i Ania Deperas Lipińska.

Spotkania zaplanowane są z Doulą Martą Kokorzycką, somelierem Julio Cesar Sobrino i  rodziną Łopacińskich.

W ostatni weekend zorganizowaliśmy też warsztat w Upiększarni. Dziękuję Wam, było wspaniale!

sobrino

Sporo innych rozmów ciągle w toku. Opowiem Wam więcej następnym razem. Tymczasem kolejne spotkania przede mną.

 

Share